MENU

Oferta

Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji produktów ze stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej pozwala zaoferować

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, drzwi ppoż, drzwi przeciwpożarowe które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić, że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Drzwi i okna aluminiowe drzwi ppoż, drzwi przeciwpożarowe produkowane z nowoczesnych systemów aluminiowych stanowią obecnie alternatywę dla drzwi i okien produkowanych z drewna czy PCV. Możliwości jakie daje zastosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz bardzo rozbudowana paleta kolorów pozwalają wyprodukować drzwi i okna nie tylko odporne na warunki atmosferyczne, ale i atrakcyjne wizualnie.

Podstawową zasadą jaka stawiana jest przez prawo budowlane jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Aby spełnić te wymagania należy ograniczyć rozprzestrzenianiu się ognia podczas pożaru w budynkach oraz na budynki siąsiadujące. Należy wyznaczyć strefy przeciwpożarowe w budynku. Aby wykonać tego  typu strefę potrzebne bedą ścianki, drzwi przeciwpożarowe (drzwi ppoż.).

Ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy drzwi ppoż, drzwi przeciwpożarowe to doskonały sposób na powiększenie i ocieplenie domu, ale i również podwyższenie standardu i jakości naszego życia dając tym samym większe zadowolenie oraz większą funkcjonalność naszego domu.

Fasady wykonujemy z wysokiej jakości profili aluminiowych PONZIO. Spełniają one wszelkie wymagania stawiane przez rynek. Szeroka gama profili pozwala na bardzo skomplikowane konstrukcje wyróżniające sie bezpieczeństwem i prostotą. W naszej ofercie posiadamy fasady zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Kontakt z nami

Zadzwoń lub napisz do nas!
kom. 508 355 393
tel. 63 21 12 013

email: biuro@allux.pl

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

Array
(
)