Nieplanowany ogród zimowy

Nieplanowany ogród zimowy, czyli budowa ogrodu przy gotowym budynku. W plebiscycie popularności pór roku, wiosna wypada zazwyczaj całkiem nieźle, ale lato jest porą roku zupełnie bezkonkurencyjną. Osób lubiących zimę jeszcze trochę znajdziemy, ponieważ łączy się ona z narciarstwem czy najpiękniejszymi Świętami Bożego Narodzenia, ale szaro-bura jesień zawsze będzie najgorszą i najmniej lubianą porą roku przez społeczeństwo.
czytaj więcej

Właściwa wentylacja w ogrodach zimowych

Takie konstrukcje zwyczajnymi ogrodami nie są, bo są to pomieszczenia zabudowane, ale równocześnie ogrodami jak najbardziej są, ponieważ jeśli nawet nie tworzymy w nich po prostu skrawka roślinności, to staramy się ją tam przemycać w donicach.
czytaj więcej

Najciekawsze trendy ogrodów zimowych

Ogrody zimowe wciąż jeszcze nie znajdują sobie w naszym kraju takiego uznania, na jakie zasługują. Tym niemniej, grono ich zwolenników z całym rokiem jest coraz większe i ilość tego typu instalacji powoli, ale sukcesywnie wzrasta.
czytaj więcej

Stolarka aluminiowa - fasady

Możliwości technologiczne - stolarka aluminiowa, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić, że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.
czytaj więcej

Dlaczego ogrody zimowe?

Ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy to doskonały sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość naszego życia. Proponujemy również letnie zabudowy tarasów i balkonów.
czytaj więcej

Zobacz nasze realizacje


Firma ALLUX wykonała już setki realizacji ogrodów zimowych, letnich w całej europie. Posiadamy dzięki temu długoletnie doświadczenie w tej branży i rzeszę zadowolonych Klientów.

Zobacz wszystkie realizacje

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij