Czy mamy jakieś ograniczenia co do wielkości i kształtu ogrodu?

Jesteśmy w stanie wykonać w zasadzie prawie każdą wielkości i kształt ogrodu. Przed przystąpieniem do realizacji nasz doradca techniczny zawsze przyjeżdża na miejsce gdzie ogród ma powstać, aby sprawdzić czy wszystkie parametry techniczne w zaproponowanym projekcie są zgodne, oraz czy nie ma żadnych innych ograniczeń technicznych do montażu zaplanowanego ogrodu.

 

      Co z montażem?

Nasza oferta zawsze zawiera usługę dostawy oraz montażu ogrodu, która zawsze wliczona jest  w cenę ogrodu. Oferujemy także usługi serwisowe.

 

     Co jest potrzebne do wyceny?

Aby wycenić ogród potrzebny jest nam wymiar ogrodu jaki chcą Państwo uzyskać oraz zdjęcie budynku od strony, gdzie ogród ma powstać,  informacje te wraz z załacznikami należy przesłać na nasz adres mailowy.

 

     Dlaczego aluminium?

Profile aluminiowe są  wytrzymałe i stabilne a zarazem lekkie. Daje to możliwość  tworzenia  nowoczesnych konstrukcji.

Aluminium jest odporne na korozję, odkształcenia czy temperaturę, oraz nie wymaga konserwacji.
 

    Gdzie usytuować ogród?

Bardzo ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o stworzeniu ogrodu dobrze przemyśleć o jego lokalizacji. Ma to wpływ na nagrzewanie się wnętrza oraz natężenie światła.

 Dobrze zaplanowany i starannie wykonany ogród zimowy poprawia bilans energetyczny budynku.

 

    Jakiego szkła używamy do wypełnienia?

Ogród zimowy w zależności od indywidualnych potrzeb klienta wypełniamy szybami zespolonymi w pakiecie dwuszybowym (jednokomorowym) lub trzyszybowym (dwukomorowym).

 

Jakość i profesjonalizm


Firma ALLUX  ze względu na bogate doświadczenie w budowie ogrodów całorocznych, werand, oranżerii jest gwarancją jakości. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą wizję naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz doskonałe zaplecze techniczne, to coś co nas wyróżnia

Zobacz wszystkie realizacje

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij