Projektowanie ogrodów zimowych

Ogród zimowy czy też letni może powstać przy istniejącym już budynku, ale można go także zaplanować już w trakcie wyboru projektu naszego przyszłego domu. Na tym  etapie możemy dostosować jego usytuowanie względem stron świata.
Wbrew pozorom najlepszym położeniem na taki ogród zimowy niekoniecznie strona południowa. Strona północna jest zdecydowanie zbyt ciemna dla posadzonej roślinności, dlatego najlepiej jest usytuować ogród zimowy od strony wschodniej bądź zachodniej, gdzie z jednej strony roślinność będzie bujnie rosła, a z drugiej my sami zawsze znajdziemy właściwe miejsce do odpoczynku. Jeśli jednak nie mamy możliwośći, ażeby nasz ogród powstał, przy tej części domu, która najbardziej nam odpowiada, jesteśmy w stanie dobrać takie rozwiązania technologiczne, aby nasz Klient mógł cieszyć się swoim ogrodem bezwzględu na jego położenie.

Projektowanie jak i budowa tego rodzaju ogrodu zimowego, wymaga właściwych umiejętności, znajomości podstaw architektury i budownictwa, dlatego nasza firma przed przystpieniem do każdej realizacji zapewnia fachową pomoc, a także przygotowuje indywidualny projekt dopasowany do potrzeb jego przyszłych użytkowników.

 

 

Jakość i profesjonalizm


Firma ALLUX  ze względu na bogate doświadczenie w budowie ogrodów całorocznych, werand, oranżerii jest gwarancją jakości. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą wizję naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz doskonałe zaplecze techniczne, to coś co nas wyróżnia

Zobacz wszystkie realizacje

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij