Skip to content
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż

Oranżerie przydomowe, ogrodowe – zapytaj o cenę

Oranżeria przydomowa czy ogrodowa to pomieszczenie, które może być użytkowane cały rok.

Najbardziej cieszymy się z użytkowania jej kiedy na zewnątrz jest szaro, ponuro i zimno.
Oranżeria może być nieogrzewana, a może stanowić część domu, być kolejnym ogrzewanym w pełni pomieszczeniem.

 

Dlatego przed kupnem musimy się zastanowić do czego oranżeria ma nam służyć.
Jeżeli nie planujemy ogrzewać oranżerii lub ogrzewać np. klimatyzacją to w zupełności wystarczy nam oranżeria z aluminium bez przekładek termicznych, szklone pojedynczą bezpieczną szybą. W oranżerii stosujemy system rozsuwanych ścian (system ramowy lub bezramowy) , okien i drzwi. Przy zastosowaniu systemów rozsuwanych w okresie wiosenno letnim nasza oranżeria będzie stanowiła integralną część z naszym zielonym ogrodem. W pochmurne dni nasze oranżerie ogrodowe ochronią nas przed deszczem i wiatrem. Dodatkowo budowę oranżerii możemy podzielić na etapy.

Cena oranżerii zależy od wielu aspektów technicznych:

  • wielkości
  • kształtu
  • wyposażenia

ale można przyjąć, że zaczyna się już od 30 000,00 zł czyli nie jest to wysoka cena a daje wiele radości i nowych możliwości.

Często nas klienci po postawieniu zadaszenia decydują się na zabudowę ścian bocznych. W każdym momencie możemy naszą zabudowę uzupełnić o zacienienia dachu oraz ścian. Dodatkowo cena takiej zabudowy jest niższa niż w przypadku wyboru oranżerii, która będzie naszym dodatkowym pomieszczeniem.
Oranżerie przydomowe czyli aluminium z przekładkami termicznymi tzw. ciepłymi profilami, szklone dwoma lub nawet trzema szybami. Decydując się na taką oranżerie zyskujemy nową przestrzeń.

Oranżeria ogrodowa jako dodatkowy salon? Kuchnia? miejsce relaksu?

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej oranżerii ogrodowej tworzymy niepowtarzalne miejsce pełne światła. Nie trzeba czekać na wiosnę ani lato, żeby móc rozkoszować się pięknem kwiatów i pić poranną kawę w ogrodzie. Dodatkowo mamy w ofercie zacienienia dachu oraz ścian. Chronią one wnętrze przed nadmiernym jego nasłonecznieniem oraz pomagają utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu ze specjalnym orynnowaniem, który służy do umieszczenia w nim puszek od rolet, pozostają one nie widoczne. Oranżerię ogrodową można dostosować do każdego budynku i wykonać z różnych materiałów.

Każda oranżeria ogrodowa wyceniana jest indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Nasze wyceny są bezpłatne. Możecie się skontaktować z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie

logo_footer

© Allux 2024 – All rights reserved.

created by Agencja Activate.pl