Na filmie przedstawiona jest Villa Veranda czyli płaski dach ze świetlikiem. Ogród nadaje klasycznej zabudowie nowoczesny wygląd. Można go zaaranżować według własnych upodobań. Dodatkowy salon? Miejsce relaksu przy jacuzzi? Dlaczego nie. Dzięki zastosowaniu ciepłych profili i szklenia 2-komorowego możemy utrzymać temperaturę jak w domu.

 

Elastyczność rozwiązań konstrukcyjnych sprawia, że ogród może mieć różny kształt oraz rodzaj zadaszenia. Z profili aluminiowych można uzyskać konstrukcję w stylu nowoczesnym jak i o tradycyjnym kształcie, znakomicie adaptującą się do stylu lub przeznaczenia danego budynku.

System Veranda

Rozsuwane zacienienie dachu. Zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, co w znacznym stopniu ogranicza konieczność wykorzystania urządzeń klimatyzacyjnych. Verandy są sterowane elektrycznie, za pomocą przełączników ściennych lub za pomocą pilota. Dodatkowo mogą być wyposażone np. w czujnik wiatru.

Refleksole

Zewnętrzne pionowe osłony przeciwsłoneczne. Dzięki możliwości zastosowania w ogrodzie zimowym specjalnego systemu orynnowania, skrzynki od Refleksoli są niewidoczne. Zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń oraz pomaga utrzymać stałą temperaturę. Sterowane są elektrycznie.

ALLUX 2022

Jakość i profesjonalizm


Firma ALLUX  ze względu na bogate doświadczenie w budowie ogrodów całorocznych, werand, oranżerii jest gwarancją jakości. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą wizję naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz doskonałe zaplecze techniczne, to coś co nas wyróżnia

Zobacz wszystkie realizacje

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij