Skip to content
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż

Jaka jest cena ogrodu zimowego?

Ogród zimowy czy letni to idealny sposób na powiększenie przestrzeni naszego domu. W zależności, na który wariant się zdecydujemy- ogrzewany lub nie – będzie pełnił nieco inne funkcje.

Czym jest ogród zimowy?

Całoroczne ogrody to przede wszystkim oszklone przestrzenie, które powstają na bazie lekkich konstrukcji aluminiowych. Starannie stworzony z materiałów o wysokiej jakości i trwałości ogród będzie dodatkowym wnętrzem naszego mieszkania.

Ogród taki powinien harmonijnie łączyć się z bryłą budynku, tak aby nie zaburzyć jej estetyki, a w przypadku ogrodu całorocznego, dodatkowo  zachować cechy funkcjonalne takie jak izolacyjność termiczna oraz ochrona przed wiatrem i wilgocią.  Dobór odpowiednich rozwiązań techniczny pozwoli wszystkie te cechy połączyć, co pozwoli stworzyć komfortowe warunki do wypoczynku, którym można będzie cieszyć się przez cały rok.

Zastosowanie systemów aluminiowych, które oferujemy pozwala  uzyskać dużą różnorodność kształtów i form. Od prostych, jednospadowych do skomplikowanych  o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu.


Ogrody Allux wyróżniają się funkcjonalnością i wieloma możliwościami aranżacji.  Oferujemy bogaty wybór kolorystyki profili, a także rozwiązań dotyczących  dachu czy ścian takiego ogrodu. Szyby o niskim współczynniku przepuszczalności ciepła, szyby pokryte specjalnymi powłokami zabezpieczającymi przed promieniowaniem ultrafioletowym, szyby bezpieczne, antywłamaniowe, płyty poliwęglanowe to kilka z wielu możliwości.

Lakierowanie termiczne zapewnia doskonałe zabezpieczenie metalu oraz łatwość jego utrzymania w czystości, a także większą odpornością na działania mechaniczne. 

Ile kosztuje ogród zimowy?

Cena przede wszystkim zależy od rodzaju ogrodu, czy jest to ogród sezonowy, czy całoroczny. Od wielkości, od kształtu oraz dodatkowych rozwiązań które mamy w ofercie jak oświetlenie czy zacienienia dachu oraz ścian. Każdy ogród wyceniany jest indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Nasze wyceny są bezpłatne.

Możecie się skontaktować z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub pod numerem telefonu 508 355 394, 500 171 259

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik, ceny ogrodów:

Ogród sezonowy – cena za m2 od 2 000 zł

Ogród całoroczny – cena za m2 od 3 400 zł

Wszystkie szczegóły techniczne mogą Państwo omówić z naszym doradcą, który odpowie na każde pytanie, a także przygotuje dla Państwa ofertę.

logo_footer

© Allux 2024 – All rights reserved.

created by Agencja Activate.pl