Ogrody zimowe

Ogród zimowy czy letni to idealny sposób na powiększenie przestrzeni naszego domu. W zależności, na który wariant się zdecydujemy- ogrzewany lub nie - będzie pełnił nieco inne funkcje.

Czym jest ogród zimowy?

Ogrody całoroczne to przede wszystkim oszklone przestrzenie, które powstają na bazie lekkich konstrukcji aluminiowych. Starannie stworzony z materiałów o wysokiej jakości i trwałości ogród będzie dodatkowym wnętrzem naszego mieszkania.

Ogród taki powinien harmonijnie łączyć się z bryłą budynku, tak aby nie zaburzyć jej estetyki, a w przypadku ogrodu całorocznego, dodatkowo  zachować cechy funkcjonalne takie jak izolacyjność termiczna oraz ochrona przed wiatrem i wilgocią.  Dobór odpowiednich rozwiązań techniczny pozwoli wszystkie te cechy połączyć, co pozwoli stworzyć komfortowe warunki do wypoczynku, którym można będzie cieszyć się przez cały rok.

Zastosowanie systemów aluminiowych, które oferujemy pozwala  uzyskać dużą różnorodność kształtów i form. Od prostych, jednospadowych do skomplikowanych  o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu.
Ogrody zimowe Allux  wyróżniają się funkcjonalnością i wieloma możliwościami aranżacji.  Oferujemy bogaty wybór kolorystyki profili, a także rozwiązań dotyczących  dachu czy ścian takiego ogrodu. Szyby o niskim współczynniku przepuszczalności ciepła, szyby pokryte specjalnymi powłokami zabezpieczającymi przed promieniowaniem ultrafioletowym, szyby bezpieczne, antywłamaniowe, płyty poliwęglanowe to kilka z wielu możliwości.

Lakierowanie termiczne zapewnia doskonałe zabezpieczenie metalu oraz łatwość jego utrzymania w czystości, a także większą odpornością na działania mechaniczne. 

Wszystkie szczegóły techniczne mogą Państwo omówić z naszym doradcą, który odpowie na każde pytanie, a także przygotuje dla Państwa ofertę.

Jakość i profesjonalizm


Firma ALLUX  ze względu na bogate doświadczenie w budowie ogrodów całorocznych, werand, oranżerii jest gwarancją jakości. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą wizję naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz doskonałe zaplecze techniczne, to coś co nas wyróżnia

Zobacz wszystkie realizacje

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij