Ogrody zimowe

Firma Allux specjalizuje się w tworzeniu ogrodów zimowych oraz letnich.

 

Czym jest ogród zimowy?

Ogrody całoroczne to przede wszystkim oszklone przestrzenie, które powstają na bazie lekkich konstrukcji aluminiowych. W przypadku ogrodu zimowego, tego typu konstrukcja może być bardzo łatwo ogrzana.

Starannie zaprojektowany, stworzony z materiałów o wysokiej jakości i trwałości ogród zimowy jest dodatkową przestrzenią naszego domu.

Zakres stosowania werandowych systemów aluminiowych  jest jednak znaczenie większy.  Pokrycia basenów, świetliki w centrach handlowych, oranżerie - to tylko niektóre z możliwości. Wysoka jakość rozwiązań technicznych pozwala na uzyskanie estetycznych przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu cech funkcjonalnych takich jak izolacyjność termiczna oraz ochrona przed wiatrem i wilgocią.

Zastosowanie naszych systemów aluminiowych pozwala  uzyskać dużą różnorodność kształtów i form: od prostych, jednospadowych do skomplikowanych o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu.
Ogrody zimowe Allux  wyróżniają się funkcjonalnością i wieloma możliwościami aranżacji.  Oferujemy bogaty wybór kolorystyki profili, a także rozwiązań dotyczących  dachu czy ścian takiego ogrodu. Szyby o niskim współczynniku przepuszczalności ciepła, szyby pokryte specjalnymi powłokami zabezpieczającymi przed promieniowaniem ultrafioletowym, szyby bezpieczne, antywłamaniowe, płyty poliwęglanowe to kilka z wielu możliwości.

Lakierowanie termiczne zapewnia doskonałe zabezpieczenie metalu oraz łatwość jego utrzymania w czystości, a także większą odpornością na działania mechaniczne. 

Wszystkie szczegóły techniczne mogą Państwo omówić z naszym doradcą, który odpowie na każde pytanie, a także przygotuje dla Państwa ofertę.

Jakość i profesjonalizm


Firma ALLUX  ze względu na bogate doświadczenie w budowie ogrodów całorocznych, werand, oranżerii jest gwarancją jakości. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą wizję naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz doskonałe zaplecze techniczne, to coś co nas wyróżnia

Zobacz wszystkie realizacje

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij