Skip to content
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż

Producent aluminiowych, nowoczesnych zadaszeń tarasów

Aluminiowe zadaszenie tarasu to nasza specjalność. Są one odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowo aluminium oferuje większą elastyczność pod względem kształtu i koloru.
Elastyczność rozwiązań konstrukcyjnych pozwala uzyskać dużą różnorodność kształtów i form. Od prostych, jednospadowych do skomplikowanych o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu.
Malowana proszkowo powierzchnia może być wyprodukowana w dowolnym kolorze , dzięki czemu dach tarasowy można również indywidualnie dopasować do własnego gustu i architektury domu.

Oferujemy także profile aluminiowe na zadaszenie tarasu w bardzo dobrej jakości i cenie.
Szkło nadaje dachowi tarasowemu lekki, przejrzysty wygląd. Przepuszcza światło słoneczne i daje wrażenie otwartej przestrzeni. Stosujemy szkło bezpieczne laminowane. Dzięki specjalnej powłoce między szybami nie tłucze się.
Zadaszenie tarasu pozwala przebywać na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Dla wielu z nas taras to miejsce wyjątkowe – miejsce relaksu, miejsce gdzie chętnie przebywamy.

Zadaszenie pozwoli nam odpoczywać na tarasie nawet w czasie deszczu. Często nasi klienci uzupełniają zadaszenie tarasu o ściany oraz systemy osłon przeciwsłonecznych. Można to zrobić w każdej chwili. Dodatkowo mamy w ofercie oświetlenie led. Przy zastosowaniu systemów rozsuwanych w okresie wiosenno letnim nasz szklany ogród będzie stanowił integralną część z naszym zielonym ogrodem. Natomiast w pochmurne dni ochroni nas przed deszczem i wiatrem i pozwoli nam się cieszyć piękną zielenią w te pochmurne dni.
Każde zadaszenie wyceniane jest indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Nasze wyceny są bezpłatne. Możecie się skontaktować z nami przez formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio do nas oferty@allux.pl

                                                                                                          

Nowoczesne zadaszenia tarasów aluminiowe – SKYLUX

Ogród i taras jest najlepszym miejscem na korzystanie ze świeżego powietrza i naturalnego światła dziennego, ale z którego można korzystać głównie latem.

Tutaj chcielibyśmy zaproponować Państwu system werand i zadaszeń Skylux.

Dostępne systemy to: Climalux, Climax, Climax Panorama, Climaglide.

Systemy oferują różne rozwiązania, ale łączy je doskonała jakość za rozsądną cenę, łatwy i szybki montaż, dostosowany zarówno do szkła jak i paneli z tworzywa. 

Te nowoczesne zadaszenia tarasów, pergole dostępne są w standardowych wymiarach, ale możemy przygotować dla Państwa ofertę pod indywidualne zamówienie. Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o cenę zadaszenia tarasu jakie Cię interesuje.

 

Zobacz jakie to proste! https://www.youtube.com/watch?v=TecqJqi5NIc

Od jakiej ceny zaczynają się aluminiowe zadaszenia tarasowe?

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa profesjonalną wycenę na zadaszenia tarasowe aluminiowe czy nowoczesne pergole aluminiowe. W tym celu prosimy o kontakt przez nasz adres mailowy, bądź przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie w celu przygotowania wyceny dla Państwa.

Climalux

System Climalux to samonośny system profili, aluminiowych zadaszeń tarasowych. Są to zadaszenia, pergole tarasowe które możemy wykorzystać do osłonięcia naszego tarasu.

System ten gwarantuje wysoką jakość i nadaje się do samodzielnego montażu.

Maksymalna szerokość takiego zadaszenia może wynieść do 7 m, oraz głębokości do 4,5 m. Jest to rozwiązanie, które występuje w standardowych wymiarach, które są dostępne na magazynie. Wypełnienie dachu może zostać wykonane z paneli z tworzywa jak również ze szkła.

Climax

Przy pomocy profili Climax można konstruować zarówno dachy z izolacją termiczną jak i bez.  Rozwiązanie to daje wiele możliwości, dostępne jest we wszystkich kolorach z palety RAL, a także daje możliwość wykonania zadaszenia tarasu o maksymalnej głębokości 6 metrów.

Climax Panorama

Climax Panorama to unikalny na rynku system pokryć dachowych tarasów aluminiowych.

Dzięki innowacyjnemu profilowi rynnowemu GDG, rynna i wspornik rynny zostały zaprojektowane jako pojedynczy element.

Climax Panorama jest systemem samonośnym o szerokości do 7 m pomiędzy dwoma słupkami. W ten sposób uzyskamy atrakcyjny „wygląd panoramiczny”, bez konieczności stosowania słupków pośrednich psujących widok. System aluminiowych zadaszeń tarasu jest samonośny do głębokości 5,5 m bez zbrojenia stalowego i do 6 m ze zbrojeniem stalowym. Nachylenie dachu można regulować w zakresie od 5° do 20°.

Climaglide – nowoczesne pergole tarasowe

Climaglide to systemem profili przeznaczonych do szklanych elementów przesuwnych, wykonywany na zamówienie.

System jest dostarczany wraz z dachem werandy, zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem, tym samym stanowi istotną wartość dodaną dla naszego dachu.

Elegancki, nowoczesny wygląd profili przyczynia się do zwiększenia walorów estetycznych całej konstrukcji zadaszenia.

Profile aluminiowe wymagają minimalnej konserwacji, są powlekane zgodnie z normą Qualicoat, dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL i z powłoką teksturowaną.

Climaglide tworzy wytrzymały i bezpieczny system w połączeniu ze szkłem laminowanym 8 mm.

ClimaLED – nowoczesne pergole aluminiowe

Ten profil oświetleniowy z wstępnie zamontowanymi reflektorami LED, zapewnia idealne oświetlenie werandy, pergoli lub zadaszenia tarasu i jest dyskretnie montowany pod podporami.

Długotrwałe reflektory LED emitują ciepłe białe światło, które można przyciemnić za pomocą pilota do zdalnego sterowania, umożliwiającego stworzenie wymaganej atmosfery świetlnej, od łagodnego i nastrojowego do jasnego oświetlenia funkcjonalnego.

Wstępnie okablowane profile oświetleniowe można bardzo łatwo zainstalować. W zestawie dostępny jest transformator.

logo_footer

© Allux 2024 – All rights reserved.

created by Agencja Activate.pl