Skip to content
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Allux s. c. Maciej Zakrzewski, Maria Ziomek z siedzibą w 62-510 Konin przy ul. Poznańska 134A

Państwa dane osobowe zostały pozyskane drogą elektroniczną, papierową, bezpośrednią.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu współpracy , zawierania i realizacji łączącej nas umowy oraz świadczenia dla Państwa oferowanych przez nas usług (np. napraw serwisowych) i sprzedaży produktów samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami, prowadzenia działań marketingowych .

Podstawa prawna przetwarzania Państwa danych osobowych: art. 6 ust 1 pkt a/b/c/d/e/f

Odbiorcą Państwa danych osobowych będą:
Allux s.c.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzoru gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza obowiązujące w tym zakresie przepisy, w szczególności przepisy RODO .

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne ale konsekwencją nie podania danych będzie brak możliwości świadczenia usług.

Administrator na podstawie danych nie dokonuje profilowania.

logo_footer

© Allux 2024 – All rights reserved.

created by Agencja Activate.pl