Aluminiowe, nowoczesne zadaszenia tarasów

                                                                                                          

Systemy zadaszeń SKYLUX

Ogród i taras jest najlepszym miejscem na korzystanie ze świeżego powietrza i naturalnego światła dziennego, ale z którego można korzystać głównie latem.

Tutaj chcielibyśmy zaproponować Państwu system werand i zadaszeń Skylux.

Dostępne systemy to: Climalux, Climax, Climax Panorama, Climaglide.

Systemy oferują różne rozwiązania, ale łączy je doskonała jakość za rozsądną cenę, łatwy i szybki montaż, dostosowany zarówno do szkła jak i paneli z tworzywa. 

Te nowoczesne zadaszenia tarasów, pergole dostępne są w standardowych wymiarach, ale możemy przygotować dla Państwa ofertę pod indywidualne zamówienie. Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o cenę zadaszenia tarasu jakie Cię interesuje.

 

Zobacz jakie to proste! https://www.youtube.com/watch?v=TecqJqi5NIc

 

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa profesjonalną wycenę na zadaszenia tarasowe czy nowoczesne pergole aluminiowe . W tym celu prosimy o kontakt przez nasz adres mailowy, bądź przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

 

Climalux

System Climalux  to samonośny system profili aluminiowych. Są to zadaszenia tarasowe, pergole tarasowe które możemy wykorzystać do osłonięcia naszego tarasu.

System ten gwarantuje wysoką jakość i nadaje się do samodzielnego montażu.

Maksymalna szerokość takiego zadaszenia może wynieść do 7 m, oraz głębokości do 4,5 m. Jest to rozwiązanie, które występuje w standardowych wymiarach, które są dostępne na magazynie. Wypełnienie dachu może zostać wykonane z paneli z tworzywa jak również ze szkła.

 

Climax

Przy pomocy profili Climax można konstruować zarówno dachy z izolacją termiczną jak i bez.  Rozwiązanie to daje wiele możliwości, dostępne jest we wszystkich kolorach z palety RAL, a także daje możliwość wykonania zadaszenia tarasowego o maksymalnej głebokości 6 metrów.

 

Climax Panorama

Climax Panorama to unikalny na rynku system pokryć dachowych tarasów aluminiowych.

Dzięki innowacyjnemu profilowi rynnowemu GDG, rynna i wspornik rynny zostały zaprojektowane jako pojedynczy element.

Climax Panorama jest systemem samonośnym o szerokości do 7 m pomiędzy dwoma słupkami. W ten sposób uzyskamy atrakcyjny „wygląd panoramiczny”, bez konieczności stosowania słupków pośrednich psujących widok. System jest samonośny do głębokości 5,5 m bez zbrojenia stalowego i do 6 m ze zbrojeniem stalowym. Nachylenie dachu można regulować w zakresie od 5° do 20°.

Climaglide - nowoczesne pergole tarasowe

Climaglide to systemem profili przeznaczonych do szklanych elementów przesuwnych, wykonywany na zamówienie.

System jest dostarczany wraz z dachem werandy, zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem, tym samym stanowi istotną wartość dodaną dla naszego dachu.

Elegancki, nowoczesny wygląd profili przyczynia się do zwiększenia walorów estetycznych całej konstrukcji zadaszenia.

Profile aluminiowe wymagają minimalnej konserwacji, są powlekane zgodnie z normą Qualicoat, dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL i z powłoką teksturowaną.

Climaglide tworzy wytrzymały i bezpieczny system w połączeniu ze szkłem laminowanym 8 mm.

ClimaLED - nowoczesne pergole aluminiowe

Ten profil oświetleniowy z wstępnie zamontowanymi reflektorami LED, zapewnia idealne oświetlenie werandy, pergoli lub zadaszenia tarasowego i jest dyskretnie montowany pod podporami.

Długotrwałe reflektory LED emitują ciepłe białe światło, które można przyciemnić za pomocą pilota do zdalnego sterowania, umożliwiającego stworzenie wymaganej atmosfery świetlnej, od łagodnego i nastrojowego do jasnego oświetlenia funkcjonalnego.

Wstępnie okablowane profile oświetleniowe można bardzo łatwo zainstalować. W zestawie dostępny jest transformator.

Jakość i profesjonalizm


Firma ALLUX  ze względu na bogate doświadczenie w budowie ogrodów całorocznych, werand, oranżerii jest gwarancją jakości. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą wizję naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz doskonałe zaplecze techniczne, to coś co nas wyróżnia

Zobacz wszystkie realizacje

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij