Systemy zadaszeń SKYLUX

Ogród i taras jest najlepszym miejscem na korzystanie ze świeżego powietzra i naturalnego światła dziennego, ale z którego można korzystać głównie latem.

Tutaj chcielibyśmy zaproponować Państwu system werand i zadaszeń Skylux.

Dostępne systemy to: Climalux, Climax, Climax Panorama, Climaglide.

Systemy oferują różne rozwiązania, ale łączy je doskonała jakość za rozsądną cenę, łatwy i szybki montaż, dostosowany zaróno do szkła jak i paneli z tworzywa. 

Zobacz jakie to proste! https://www.youtube.com/watch?v=TecqJqi5NIc

 

Climalux

System Climalux  to samonośny system profili aluminiowych, jest to rodzaj zadaszenia, który możemy wykorzystać do osłonięcia naszego tarasu.

System ten gwarantuje wysoką jakość i nadaje się do samodzielnego montażu.

Maksymalna szerokość takiego zadaszenia może wynieść do 7 m, oraz głębokości do 4,5 m. Jest to rozwiązanie, które występuje w standardowych wymiarach, które są dostępne na magazynie. Wypełnienie dachu może zostać wykonane z paneli z tworzywa jak również ze szkła.

 

Climax

Przy pomocy profili Climax można konstruować zarówno dachy z izolacją termiczną jak i bez.  Rozwiązanie to daje wiele możliwości, dostępne jest we wszystkich kolorach z palety RAL, a także daje możliwość wykonania zadaszenia o maksymalnej głebokości 6 metrów.

 

Climax Panorama

Climax Panorama to unikalny na rynku systempokryć dachowych tarasów.

Dzięki innowacyjnemu profilowi rynnowemu GDG, rynna i wspornik rynny zostały zaprojektowane jako pojedynczy element.

Climax Panorama jest systemem samonośnym o szerokości do 7 m pomiędzy dwoma słupkami. W ten sposób uzyskamy atrakcyjny „wygląd panoramiczny”, bez konieczności stosowania słupków pośrednich psujących widok. System jest samonośny do głębokości 5,5 m bez zbrojenia stalowego i do 6 m ze zbrojeniem stalowym. Nachylenie dachu można regulować w zakresie od 5° do 20°.

Climaglide

Climaglide to systemem profili przeznaczonych do szklanych elementów przesuwnych, wykonywany na zamówienie.

System jest dostarczany wraz z dachem werandy, zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem, tym samym stanowi istotną wartość dodaną dla naszego dachu.

Elegancki, nowoczesny wygląd profili przyczynia się do zwiększenia walorów estetycznych całej konstrukcji.

Profile aluminiowe wymagają minimalnej konserwacji, są powlekane zgodnie z normą Qualicoat, dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL i z powłoką teksturowaną.

Climaglide tworzy wytrzymały i bezpieczny system w połączeniu ze szkłem laminowanym 8 mm.

ClimaLED

Ten profil oświetleniowy z wstępnie zamontowanymi reflektorami LED, zapewnia idealne oświetlenie werandy lub zadaszenia i jest dyskretnie montowany pod podporami.

Długotrwałe reflektory LED emitują ciepłe białe światło, które można przyciemnić za pomocą pilota do zdalnego sterowania, umożliwiającego stworzenie wymaganej atmosfery świetlnej, od łagodnego i nastrojowego do jasnego oświetlenia funkcjonalnego.

Wstępnie okablowane profile oświetleniowe można bardzo łatwo zainstalować. W zestawie dostępny jest transformator.

Jakość i profesjonalizm


Firma ALLUX  ze względu na bogate doświadczenie w budowie ogrodów całorocznych, werand, oranżerii jest gwarancją jakości. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą wizję naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz doskonałe zaplecze techniczne, to coś co nas wyróżnia

Zobacz wszystkie realizacje

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij