Skip to content
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż
Wysokiej jakości materiały
Profesjonalny montaż

Filmy Allux

 

Na filmie przedstawiona jest Villa Veranda czyli płaski dach ze świetlikiem. Ogród nadaje klasycznej zabudowie nowoczesny wygląd. Można go zaaranżować według własnych upodobań. Dodatkowy salon? Miejsce relaksu przy jacuzzi? Dlaczego nie. Dzięki zastosowaniu ciepłych profili i szklenia 2-komorowego możemy utrzymać temperaturę jak w domu.

 

Elastyczność rozwiązań konstrukcyjnych sprawia, że ogród może mieć różny kształt oraz rodzaj zadaszenia. Z profili aluminiowych można uzyskać konstrukcję w stylu nowoczesnym jak i o tradycyjnym kształcie, znakomicie adaptującą się do stylu lub przeznaczenia danego budynku.

 

System Veranda

Rozsuwane zacienienie dachu. Zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, co w znacznym stopniu ogranicza konieczność wykorzystania urządzeń klimatyzacyjnych. Verandy są sterowane elektrycznie, za pomocą przełączników ściennych lub za pomocą pilota. Dodatkowo mogą być wyposażone np. w czujnik wiatru.

Refleksole

Zewnętrzne pionowe osłony przeciwsłoneczne. Dzięki możliwości zastosowania w ogrodzie zimowym specjalnego systemu orynnowania, skrzynki od Refleksoli są niewidoczne. Zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń oraz pomaga utrzymać stałą temperaturę. Sterowane są elektrycznie.

logo_footer

© Allux 2024 – All rights reserved.

created by Agencja Activate.pl